Plade med hvid laminat og alukant, spændben af forkromet stål. H. 71,5, L. 170, B. 100 cm. To tillægsplader medfølger. Fremstillet hos Fritz Hansen. Brugsspor. Plade med overfladisk slitage på laminat.
30718 | 7.000 DKK | 2022-11-02 16:59 |
20118 | 6.500 DKK | 2022-11-02 19:41 |
6.000 DKK | Startpris |