Todelt skabsmøbel med bred underdel. Begge med to døre med indfældede greb. Underdelen på sokkel.
H. 181, B. 100, D. 45,5/31 cm.
Alm. brugsspor, enkelte ridser, røde streger i bunden af underskabet
27680 | 2.600 DKK | 2022-11-02 19:36 |
35389 | 2.400 DKK | 2022-10-30 20:03 |
2.000 DKK | Startpris |