Herrklocka Titus Geneve i guld 18k med mekaniskt urverk och kronograf, ca 38 mm. Synligt slitage med mindre repor och märken. Kronografen nollställer strax efter 12:an. Går vid inskrivningstillfället, men Skånes Auktionsverk lämnar ingen funktionsgaranti.
4 600 SEK | 2022-11-01 18:18 |
4 400 SEK | 2022-10-31 07:43 |
4 200 SEK | 2022-10-26 21:15 |
4 000 SEK | 2022-10-26 16:02 |
3 200 SEK | 2022-10-18 20:18 |
3 200 SEK | 2022-10-19 18:18 |
2 800 SEK | 2022-10-18 21:10 |
400 SEK | Startpris |