Guldring 18k med briljantslipade diamanter totalt ca 0.62 ct, TW, VS-SI, stl. ca 16,75 mm, totalvikt 6,0 g. Mindre synligt slitage med litet nagg, gravyr.
4 200 SEK | 2022-11-01 18:17 |
4 000 SEK | 2022-10-26 16:21 |
3 800 SEK | 2022-10-25 15:56 |
400 SEK | Startpris |