Fem smycken i förgylld metall och silver med fasetterade granater. Mindre synligt slitage.
1 500 SEK | 2022-11-01 19:02 |
1 400 SEK | 2022-11-01 18:24 |
1 000 SEK | 2022-11-01 08:10 |
900 SEK | 2022-10-30 21:20 |
800 SEK | 2022-10-23 11:57 |
700 SEK | 2022-10-20 22:12 |
450 SEK | 2022-10-21 15:37 |
400 SEK | Startpris |