190. OMEGA, ARMBANDSUR

Damklocka Omega Constellation 56060486, stål och guld med quartzverk, boett ca 24 mm. Mindre synligt slitage med små märken och repor. Skånes Auktionsverk lämnar ingen funktionsgaranti.

Varunr 238965

1 November 2022 19:03

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 3 800 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

Utrop 6000 SEK

3 800 SEK2022-10-28 11:54
3 600 SEK2022-10-20 15:24
1 400 SEK2022-10-26 15:29
1 200 SEK2022-10-25 21:30
800 SEK2022-10-21 14:31
400 SEK Startpris

Onlineauktion 1 Nov. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!