Damklocka Omega Constellation 56060486, stål och guld med quartzverk, boett ca 24 mm. Mindre synligt slitage med små märken och repor. Skånes Auktionsverk lämnar ingen funktionsgaranti.
3 800 SEK | 2022-10-28 11:54 |
3 600 SEK | 2022-10-20 15:24 |
1 400 SEK | 2022-10-26 15:29 |
1 200 SEK | 2022-10-25 21:30 |
800 SEK | 2022-10-21 14:31 |
400 SEK | Startpris |