Porslin med dekor i kobolt och guld. Ryssland, 1900-talets andra hälft. Enstaka nagg kan förekomma.
3 200 SEK | 2022-11-01 17:46 |
3 000 SEK | 2022-11-01 18:33 |
2 000 SEK | 2022-11-01 17:32 |
1 800 SEK | 2022-10-29 08:56 |
1 700 SEK | 2022-10-20 15:11 |
1 600 SEK | 2022-10-26 16:51 |
1 400 SEK | 2022-10-25 17:06 |
400 SEK | Startpris |