103. LOMONOSOV, KAFFESERVIS, 24 DELAR

Porslin med dekor i kobolt och guld. Ryssland, 1900-talets andra hälft. Enstaka nagg kan förekomma.

Varunr 239005

1 November 2022 18:35

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK 3 200 SEK1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

Utrop 600 SEK

3 200 SEK2022-11-01 17:46
3 000 SEK2022-11-01 18:33
2 000 SEK2022-11-01 17:32
1 800 SEK2022-10-29 08:56
1 700 SEK2022-10-20 15:11
1 600 SEK2022-10-26 16:51
1 400 SEK2022-10-25 17:06
400 SEK Startpris

Onlineauktion 1 Nov. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!