Bordsgafflar 8st i silver, bordsknivar 8st i silver, bordsskedar 16st i nysilver samt dessertskedar 4st i nysilver. Bruksslitage, repor. (Gafflarnas vikt 321g., knivarnas längd 21,5)
2 000 SEK | 2022-10-23 04:08 |
1 900 SEK | 2022-10-21 15:38 |
1 900 SEK | 2022-10-21 16:21 |
100 SEK | 2022-10-20 21:36 |
100 SEK | Startpris |