Porslin. Med handmålad dekor och förgyllning. Dubbla hänklar. Fåtal fotnaggar, en hänkel med lagning och nagg, förgyllningsslitage. (Höjd 30)
1 500 SEK | 2022-10-23 12:41 |
1 400 SEK | 2022-10-23 12:13 |
1 300 SEK | 2022-10-23 11:42 |
1 200 SEK | 2022-10-23 11:54 |
900 SEK | 2022-10-23 09:51 |
500 SEK | 2022-10-21 22:01 |
400 SEK | 2022-10-21 18:27 |
250 SEK | 2022-10-21 08:11 |
200 SEK | 2022-10-20 21:57 |
150 SEK | 2022-10-20 20:46 |
100 SEK | Startpris |