Glaserat stengods. Stämplad. Bakre kant med nagg. (Höjd 25)
1 100 SEK | 2022-10-22 21:48 |
1 000 SEK | 2022-10-22 20:40 |
850 SEK | 2022-10-22 17:05 |
750 SEK | 2022-10-21 23:36 |
450 SEK | 2022-10-21 16:05 |
150 SEK | 2022-10-21 14:43 |
100 SEK | Startpris |