Kristall. Med slipad dekor. Fäste i mässing. Signerad. Bruksslitage. (Höjd 22)
400 SEK | 2022-10-23 08:55 |
350 SEK | 2022-10-21 14:19 |
100 SEK | 2022-10-20 20:27 |
100 SEK | Startpris |