Glaserat stengods. Med förgylld dekor. Stämplad. (Höjd 26,5)
4 200 SEK | 2022-10-23 10:27 |
4 000 SEK | 2022-10-23 11:25 |
3 000 SEK | 2022-10-23 09:30 |
1 600 SEK | 2022-10-23 08:23 |
1 200 SEK | 2022-10-22 23:24 |
1 000 SEK | 2022-10-22 20:39 |
950 SEK | 2022-10-22 17:30 |
450 SEK | 2022-10-21 14:43 |
400 SEK | 2022-10-20 21:13 |
100 SEK | Startpris |