Slitage, sprickor, antika lagningar. (Längd 32)
1 300 SEK | 2022-10-23 08:05 |
1 200 SEK | 2022-10-22 23:09 |
1 100 SEK | 2022-10-21 13:25 |
1 100 SEK | 2022-10-22 22:15 |
650 SEK | 2022-10-21 16:07 |
250 SEK | 2022-10-20 22:24 |
200 SEK | 2022-10-20 21:16 |
150 SEK | 2022-10-20 20:07 |
100 SEK | Startpris |