Stålboett. Armband av stål. Mekaniskt. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Urtavla med slitage. Boettens baksida med gravyr. Repor, slappt armband. (Diameter 37mm)
2 100 SEK | 2022-10-21 00:21 |
2 000 SEK | 2022-10-20 22:21 |
1 800 SEK | 2022-10-20 20:38 |
800 SEK | 2022-10-20 21:12 |
100 SEK | Startpris |