Carl Magnus Rydberg, Stockholm. Med dekor medusahuvuden. Svängd hänkel. Invändigt förgylld. Graverat monogram. Repor, mindre bulor. (Höjd 11,5, vikt 154g.)
2 300 SEK | 2022-10-23 12:03 |
2 200 SEK | 2022-10-22 17:54 |
2 000 SEK | 2022-10-23 09:31 |
1 500 SEK | 2022-10-20 19:06 |
1 500 SEK | 2022-10-21 19:08 |
950 SEK | 2022-10-21 13:48 |
300 SEK | 2022-10-20 22:21 |
200 SEK | 2022-10-20 19:49 |
100 SEK | 2022-10-20 18:41 |
100 SEK | Startpris |