Vaser ett par samt karaff. Med slipad dekor. Signerade. Smärre naggar. (Högsta höjd 24)
850 SEK | 2022-10-22 14:23 |
800 SEK | 2022-10-23 12:01 |
600 SEK | 2022-10-21 14:58 |
400 SEK | 2022-10-20 22:37 |
100 SEK | Startpris |