Konstglas. Med dekor av kakor. Signerad och numrerad. (Höjd inklusive ställning 46)
1 100 SEK | 2022-10-22 16:49 |
1 000 SEK | 2022-10-23 09:52 |
700 SEK | 2022-10-21 22:15 |
650 SEK | 2022-10-21 19:50 |
600 SEK | 2022-10-21 18:48 |
150 SEK | 2022-10-21 15:29 |
100 SEK | 2022-10-21 15:01 |
100 SEK | Startpris |