Förgylld metall. Insats av glas. Förgyllningsslitage, fläckar. (Diameter 22)
400 SEK | 2022-10-22 17:58 |
400 SEK | 2022-10-23 11:02 |
200 SEK | 2022-10-22 11:46 |
100 SEK | Startpris |