Automat. Stål. Funktion osäker. Slitage, repor, nötningar. (Bredd 37mm)
1 800 SEK | 2022-10-23 11:30 |
1 700 SEK | 2022-10-23 11:25 |
550 SEK | 2022-10-21 13:31 |
300 SEK | 2022-10-21 11:12 |
100 SEK | Startpris |