Kaffekanna med detaljer i trä. Invändigt förgyllda. Graverat monogram. Repor, mindre bulor. (Längsta längd 22, vikt 372g.)
3 600 SEK | 2022-10-23 06:37 |
3 400 SEK | 2022-10-23 09:58 |
1 500 SEK | 2022-10-22 09:28 |
1 400 SEK | 2022-10-21 15:32 |
450 SEK | 2022-10-21 18:25 |
350 SEK | 2022-10-21 16:32 |
100 SEK | Startpris |