Rödmålad. Slitage, invändigt med repor, sprickor. (Höjd 10, längd 35)
1 300 SEK | 2022-10-23 11:53 |
1 200 SEK | 2022-10-23 11:53 |
400 SEK | 2022-10-21 12:46 |
200 SEK | 2022-10-21 09:10 |
150 SEK | 2022-10-20 22:24 |
100 SEK | Startpris |