Konstglas, med förgylld dekor. Signerad. (Höjd 31)
350 SEK | 2022-10-20 22:44 |
350 SEK | 2022-10-22 10:15 |
200 SEK | 2022-10-21 19:44 |
100 SEK | Startpris |