Konstglas. Med slipad dekor. Signerad, etikettmärkt. Fotringsnaggar. (Höjd 32,5)
600 SEK | 2022-10-22 12:46 |
550 SEK | 2022-10-23 10:42 |
450 SEK | 2022-10-22 21:43 |
100 SEK | 2022-10-20 22:08 |
100 SEK | Startpris |