Olja på dukpannå, landskap med fåglar. Signerad och daterad 1919. (26x32)
2 100 SEK | 2022-10-23 12:01 |
2 000 SEK | 2022-10-23 12:19 |
1 200 SEK | 2022-10-23 09:45 |
1 000 SEK | 2022-10-21 14:47 |
550 SEK | 2022-10-21 20:11 |
300 SEK | 2022-10-21 13:22 |
100 SEK | Startpris |