Originalmålning. Med stämpeldekor och monogram. Slitage, ett band saknas, ytskador, senare kork. (Höjd 28)
1 000 SEK | 2022-10-23 12:15 |
950 SEK | 2022-10-23 11:48 |
400 SEK | 2022-10-22 09:22 |
200 SEK | 2022-10-20 22:23 |
100 SEK | Startpris |