Med handmålad dekor. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Diameter 25)
1 900 SEK | 2022-10-23 12:30 |
1 800 SEK | 2022-10-23 12:13 |
1 700 SEK | 2022-10-22 20:15 |
1 600 SEK | 2022-10-22 10:57 |
1 600 SEK | 2022-10-22 19:46 |
1 000 SEK | 2022-10-21 22:46 |
750 SEK | 2022-10-21 15:09 |
650 SEK | 2022-10-21 14:44 |
500 SEK | 2022-10-21 00:38 |
250 SEK | 2022-10-21 12:28 |
100 SEK | 2022-10-20 20:27 |
100 SEK | Startpris |