Träskuren och bemålad häst. Delvis bemålad. Osignerad. Sockel och ett ben med lagningar, öra med avslag. (Höjd 13,5)
3 600 SEK | 2022-10-23 11:50 |
3 400 SEK | 2022-10-23 11:36 |
3 200 SEK | 2022-10-21 12:02 |
3 000 SEK | 2022-10-21 18:42 |
1 500 SEK | 2022-10-21 08:39 |
1 200 SEK | 2022-10-20 23:49 |
100 SEK | 2022-10-20 20:04 |
100 SEK | Startpris |