Kronograf. Stål. Armband av läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Uratavla med fläckar och missfärgning. Slitage, repor. (Diameter 34mm)
10 000 SEK | 2022-10-23 12:14 |
9 800 SEK | 2022-10-14 11:09 |
9 400 SEK | 2022-10-23 11:41 |
8 400 SEK | 2022-10-23 10:58 |
2 900 SEK | 2022-10-21 11:27 |
1 100 SEK | 2022-10-20 22:20 |
950 SEK | 2022-10-20 20:18 |
100 SEK | Startpris |