Originalmålning. Dubbla dörrar, invändigt med två hyllor och två lådor. Nyckel finns. Fernissat, krackelering, färgslitage, stötmärken, senare fötter. (Höjd 200, bredd 120, djup 43)
1 600 SEK | 2022-10-23 12:17 |
1 500 SEK | 2022-10-23 12:16 |
950 SEK | 2022-10-23 11:55 |
500 SEK | 2022-10-23 10:44 |
250 SEK | 2022-10-22 23:19 |
100 SEK | Startpris |