Teak och bok. Formpressad sits och ryggbricka. Omärkta. Ytslitage, ställvis något blekta, smärre repor. (Höjd 75)
5 600 SEK | 2022-10-23 12:14 |
5 400 SEK | 2022-10-23 12:05 |
3 400 SEK | 2022-10-22 23:38 |
3 400 SEK | 2022-10-23 08:45 |
2 300 SEK | 2022-10-23 00:55 |
500 SEK | 2022-10-22 22:32 |
450 SEK | 2022-10-22 21:43 |
400 SEK | 2022-10-22 21:19 |
350 SEK | 2022-10-22 20:46 |
300 SEK | 2022-10-22 18:22 |
250 SEK | 2022-10-22 10:12 |
200 SEK | 2022-10-21 16:36 |
100 SEK | 2022-10-20 19:03 |
100 SEK | Startpris |