Skiktlimmad bok. Textil klädsel. Stämplad. Bruksslitage, fläckar, nötningar. (Höjd 76)
5 000 SEK | 2022-10-23 12:55 |
4 800 SEK | 2022-10-23 11:55 |
2 800 SEK | 2022-10-23 09:08 |
2 400 SEK | 2022-10-23 08:24 |
2 300 SEK | 2022-10-22 23:36 |
1 700 SEK | 2022-10-22 23:52 |
1 300 SEK | 2022-10-22 22:32 |
1 200 SEK | 2022-10-22 21:08 |
550 SEK | 2022-10-21 23:07 |
100 SEK | 2022-10-20 19:05 |
100 SEK | Startpris |