Bronserad och förgylld. Kannelerade ben. Sarg med skurna fleuroner. Textil klädsel. Slitage, fläckar, nötningar, nedsutten. (Höjd 92)
750 SEK | 2022-10-22 10:33 |
750 SEK | 2022-10-23 11:05 |
450 SEK | 2022-10-21 20:48 |
150 SEK | 2022-10-20 20:26 |
100 SEK | Startpris |