Kupa i glas, med emaljmålad dekor. Fästen i mässing. För ett ljus. Förgyllningsslitage. (Höjd exklusive kedjor 35)
1 200 SEK | 2022-10-23 11:31 |
1 100 SEK | 2022-10-23 11:51 |
700 SEK | 2022-10-23 00:17 |
550 SEK | 2022-10-22 18:36 |
300 SEK | 2022-10-22 16:19 |
200 SEK | 2022-10-22 08:43 |
100 SEK | Startpris |