Ek. Bestående av tre underdelar, en vitrindel samt fyra lösa bokhyllesektioner. Ställvis blekt, repor, bakstycken med hål, några fanerskador och stötmärken. (Vitrinskåp med underdels höjd 186, bredd 135x3)
6 000 SEK | 2022-10-23 11:56 |
5 800 SEK | 2022-10-23 12:17 |
3 000 SEK | 2022-10-23 11:51 |
1 800 SEK | 2022-10-22 10:50 |
1 300 SEK | 2022-10-23 00:39 |
700 SEK | 2022-10-22 17:55 |
600 SEK | 2022-10-22 17:07 |
100 SEK | Startpris |