Björk och björkrot. Etikettmärkt. Bruksslitage, repor, stötmärken. (Höjd 46, 140x70)
3 000 SEK | 2022-10-23 12:18 |
2 900 SEK | 2022-10-23 12:19 |
700 SEK | 2022-10-23 11:06 |
700 SEK | 2022-10-23 11:44 |
500 SEK | 2022-10-22 12:35 |
400 SEK | 2022-10-23 09:20 |
100 SEK | Startpris |