Med sju lådor. Skrivklaff med inredning. Svängda ben. Nyckel finns. Renoverad, senare ytbehandling, maskstungen, ben med kompletteringar och lagningar, repor, stötmärken. Nyckel till två övre lådor saknas.
(Höjd 106, bredd 94, djup 47)
1 300 SEK | 2022-10-23 10:27 |
1 200 SEK | 2022-10-23 00:45 |
1 100 SEK | 2022-10-22 23:57 |
1 000 SEK | 2022-10-20 22:23 |
300 SEK | 2022-10-20 21:25 |
100 SEK | 2022-10-20 20:24 |
100 SEK | Startpris |