Olja på duk, interiör med kvinna. Signerad och daterad 1945. (51x49)
1 200 SEK | 2022-10-21 16:15 |
1 100 SEK | 2022-10-20 21:43 |
600 SEK | 2022-10-21 15:27 |
400 SEK | 2022-10-21 13:22 |
100 SEK | 2022-10-20 19:08 |
100 SEK | Startpris |