Vitmålad, med bronserad dekor. Armlän med dekor av gripar. Kannelerade, bladhölstrade ben. Klädsel med skador. Slitage, fläckar. Armlän något ostadiga. (Höjd 94, längd 122, djup 70)
2 700 SEK | 2022-10-23 11:54 |
2 600 SEK | 2022-10-23 11:53 |
2 100 SEK | 2022-10-23 11:49 |
1 400 SEK | 2022-10-23 06:26 |
950 SEK | 2022-10-23 00:11 |
200 SEK | 2022-10-22 22:30 |
150 SEK | 2022-10-20 21:54 |
100 SEK | 2022-10-20 20:12 |
100 SEK | Startpris |