Bronserat och förgyllt. Marmorerad skiva. Svartmålad bas. Med dekor av lyra. Renoverat, kompletterat, delvis senare bemålat, dekorlagningar, färgslitage. (Höjd 84, bredd 89, djup 42)
6 200 SEK | 2022-10-23 11:34 |
6 200 SEK | 2022-10-23 11:38 |
2 200 SEK | 2022-10-23 00:51 |
1 400 SEK | 2022-10-22 12:32 |
1 200 SEK | 2022-10-21 18:51 |
350 SEK | 2022-10-21 09:06 |
300 SEK | 2022-10-21 08:18 |
250 SEK | 2022-10-20 21:26 |
250 SEK | 2022-10-20 23:04 |
150 SEK | 2022-10-20 21:55 |
100 SEK | Startpris |