Bronserade och förgyllda. Kannelerade ben. Sarg med skurna fleuroner. Textil klädsel. Förstärkningar, senare bemålning, renoverade, en rygg med lagning. Färgbortfall, klädsel nött. (Höjd 97)
2 000 SEK | 2022-10-23 12:16 |
1 900 SEK | 2022-10-23 10:26 |
1 700 SEK | 2022-10-20 21:24 |
1 500 SEK | 2022-10-23 00:50 |
500 SEK | 2022-10-21 20:47 |
100 SEK | Startpris |