Fanerat i mahogny. Fyra lådor, varav den övre med skrivinredning. Beslag och draghandtag i mässing. Tandad list. Skiva av sten. Skiva med naggar och sprickbildning. Repor, stötmärken, en list lös, fläckar, mindre fanerskador och fanerkompletteringar, ställvis blekt. (Höjd 90, bredd 101, djup 55)
6 200 SEK | 2022-10-23 10:50 |
6 000 SEK | 2022-10-23 11:31 |
4 400 SEK | 2022-10-23 09:25 |
3 000 SEK | 2022-10-23 07:44 |
2 800 SEK | 2022-10-23 00:56 |
750 SEK | 2022-10-21 09:37 |
550 SEK | 2022-10-20 23:04 |
450 SEK | 2022-10-20 21:26 |
100 SEK | 2022-10-20 19:56 |
100 SEK | Startpris |