Gröntonade. Med emaljmålad dekor. Lock av metall. Förgyllningsslitage. Minimala naggar. (Höjd 15-39)
900 SEK | 2022-10-23 00:55 |
850 SEK | 2022-10-23 09:36 |
750 SEK | 2022-10-21 20:49 |
350 SEK | 2022-10-22 11:41 |
100 SEK | Startpris |