Förnicklad boett. Emaljerad urtavla. Verket signerat. Emaljskador, repor. (Diameter 58mm)
600 SEK | 2022-10-23 11:37 |
550 SEK | 2022-10-23 10:32 |
400 SEK | 2022-10-22 12:30 |
350 SEK | 2022-10-20 21:23 |
200 SEK | 2022-10-21 08:18 |
100 SEK | 2022-10-20 18:40 |
100 SEK | Startpris |