Porslin. Med handmålad dekor och förgyllning. Dekor av lejon. Bruksslitage. (Höjd 17, bredd 25)
2 700 SEK | 2022-10-23 12:17 |
2 600 SEK | 2022-10-23 12:18 |
2 100 SEK | 2022-10-23 11:53 |
600 SEK | 2022-10-22 19:00 |
400 SEK | 2022-10-20 20:47 |
350 SEK | 2022-10-21 14:42 |
150 SEK | 2022-10-21 07:55 |
100 SEK | Startpris |