Numrerad upplaga, detta exemplar no.34 av 500. Med dekor av frukter. Lysterglasyr. Signerat. Enstaka repor. (62x46)
5 600 SEK | 2022-10-23 11:08 |
5 400 SEK | 2022-10-23 11:31 |
4 800 SEK | 2022-10-20 11:59 |
4 000 SEK | 2022-10-22 17:54 |
2 300 SEK | 2022-10-21 15:15 |
2 100 SEK | 2022-10-21 05:52 |
150 SEK | 2022-10-20 20:12 |
100 SEK | Startpris |