Förgyllt armband. Automat. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Baksida med graverat monogram och årtal. Repor. (Diameter 35mm)
5 400 SEK | 2022-10-21 00:08 |
5 200 SEK | 2022-10-20 19:47 |
100 SEK | Startpris |