Majolika. I form av kvinna. Stämplad. Naggar med retuscher. (Höjd 23)
200 SEK | 2022-10-22 22:00 |
150 SEK | 2022-10-22 21:07 |
100 SEK | 2022-10-20 19:54 |
100 SEK | Startpris |