Bruntonat glas. Påklippt mynning. Repor, beläggning, smärre mynningsnagg. (Höjd 28)
1 400 SEK | 2022-10-23 12:01 |
1 300 SEK | 2022-10-23 12:17 |
950 SEK | 2022-10-23 09:50 |
800 SEK | 2022-10-23 08:32 |
550 SEK | 2022-10-22 15:44 |
500 SEK | 2022-10-21 19:33 |
300 SEK | 2022-10-21 19:37 |
150 SEK | 2022-10-21 10:11 |
100 SEK | Startpris |