Trämått, stort väggkar, trälådor, lådor till lådfack, m.m. Slitage, sprickor, bl.a. med skador. (Längsta längd 60)
700 SEK | 2022-10-23 11:53 |
650 SEK | 2022-10-23 11:54 |
550 SEK | 2022-10-23 11:24 |
500 SEK | 2022-10-21 18:13 |
400 SEK | 2022-10-20 18:42 |
100 SEK | Startpris |