Pall, laggade tunnor, skrin, m.m. Slitage, nötningar, bl.a. med skador. (Högsta höjd 60)
250 SEK | 2022-10-23 11:20 |
200 SEK | 2022-10-23 10:31 |
150 SEK | 2022-10-22 21:33 |
150 SEK | 2022-10-23 08:38 |
100 SEK | Startpris |